Доставка і навіска штор

Ваші штори привезуть навісниці в оговорений час, розгладять на навісять.

Вартість доставки кур'єром

Вартість доставки товару із нашого магазину - 200 грн, якщо обираєте при замовленні товару спосіб доставки нашим кур'єром.

Місце доставки

Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення та адреси доставки.

Час доставки

Коли можлива доставка?

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 20:00 години, в суботу з 10:00 до 14:00, неділя выхідний. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

  • якщо замовлення підтверджене менеджером Служби доставки до 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 10:00 і 15:00 або між 15:00 і 20:00;
  • якщо замовлення підтверджене менеджером Служби доставки після 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 15:00 і 18:00.

Image description

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Правила

delivery

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. 

При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару вам необхідно повідомити про це нашого менеджера. В момент доставки замовленого вами товару перевіряйте комплектність доставленого товару, його працездатність, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

У випадку виникнення питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами: